Binary Option ważności

W ostatniej lekcji , rozmawialiśmy o tym, jak nowa funkcja znana jako zmiennych opcji może pomóc przedsiębiorcy, aby zablokować w zysku lub Oszustwa i rip – www.opcjeonline.com ograniczyć straty. W dzisiejszej lekcji będziemy mówić o innej cechy, które mogą działać na rzecz danego przedsiębiorcy, który jest użycie funkcji będziemy nazywać binarny opcje rolki funkcja do przodu.

Więc co dokładnie jest binarny opcje rolki funkcja do przodu?

Jest to funkcja, która pozwala przedsiębiorcy na odroczenie daty wygaśnięcia umów Opcje binarne on zakupiony. Jest to cecha zachowania towarowy, Czy to znaczy, że? który nie próbuje zablokować w zyskach lub stratach kontroli, ale dać handlu więcej miejsca do oddychania w celu umożliwienia handlu inaczej przeznaczonych do odzyskania strat.

Zilustrujmy to z tym samym przykładzie, że użyliśmy w lekcji 7. Przedsiębiorca umieszczone handlu wzrost / spadek z zwyżkowy nastrojów na EURUSD , ale handel odbywa złą drogę w poniedziałek po misji resuce przez ministrów finansów strefy euro, ponad weekend. tu Co gorsza, w związku z wygaśnięciem jest ustawiony na sesji w poniedziałek. Teraz, jeśli ten handel jest już w stanie straty, nie ma zysku na ratunek. Przeciwnie, przedsiębiorca może zdecydować, Blog link aby dać pokój handlową odzyskania przez rozszerzenie datę ważności od poniedziałku rynku blisko wygodnym terminie w przyszłości, gdy czuje złe wieści ze strefy euro byłoby chwyć rynku po raz kolejny.

Aby funkcja ta mogła pracować również na swoją korzyść, trzeba zbadać rynek i zrobić analizę, aby zobaczyć, czy handel naprawdę ma żadnej szansy na wyleczenie. Prawda jest taka, że to rzeczywiście działa. Na przykład, ja właśnie z 2 transakcji na rynku walutowym; jeden do EURAUD i drugi dla AUDUSD. Byłem uparty na AUD, ale jeden z transakcji była ujemna do -75 pipsów w punkcie, podczas gdy drugi był -30 pips w punkcie. Niektórzy przedsiębiorcy nie http://www.opcjeonline.com/plus500/ panikować na widok czerwonego koloru negatywnych pestek wszędzie, ale znając pełni dobrze, że AUD wkrótce być na zwyżkowy rolki w wyniku pewnych pozytywnych danych rynkowych, zawody mogły biegać i odzyskane do 73 pipsów i breakeven odpowiednio.

Kiedy trzeba trochę czasu, aby pozwolić dobrego analizowane ale prawdopodobnie niewłaściwym czasie Transakcje odzyskać funkcja przodu rolki to co trzeba.

Korzystanie z roll forward funkcję będzie kosztować przedsiębiorcy pieniądze, tak jak mamy w zmiennej funkcji opcji. Ale jest to niewielka cena za mieć swój handel uratowany od zniszczenia.

Po raz kolejny, że nie zaleca się korzystania z roll forward przy najmniejszym możliwym terminie; nadużywa tej funkcji może być ci karane przez brokera . Jest to bardzo ważne, że transakcje są analizowane starannie i czas wygaśnięcia planowane właściwie tak, że nie będzie musiał odwołać się do korzystania z roll forward narzędzie o każdym razem swoją handlowa działa w kłopoty. Nie poddają się tendencja, aby nieostrożny w planowaniu handlu tylko dlatego, że masz roll forward funkcję.Jest on dostępny tylko na kilku platformach brokerskich i tak, więc wielu przedsiębiorców nie będą mieli możliwość korzystania z niego. Ale jeśli masz szczęście wystarczy mieć konto u brokera, który oferuje go, a następnie używać go ostrożnie.